Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Hungaros Minecraft

Hungaros Minecraft 10 éve 6 hónapja #2801

  • Frontrider
  • Frontrider profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 8
  • Karma: 1
Helló

Egy minecraft szervert szeretnék nektek bemutatni, illetve ajánlani.Egy még viszonylag friss szerverről van szó,Rpg irányban szeretnénk elindulni, de ez a funkció még épül.
Aki redstone irányban szeretne elindulni, ill nem tudja hogy kezdje annak oktatási lehetőségeket tudok biztosítani.A redstone nincs "kitiltva"(Eddigi szerverpályafutásomon sehol sem becsülték meg) mint máshonnan,Ha nagy akkor utólag kapsz helyette valamien ics megoldást ha lehetséges.De megmutatom hogyan tudod csökkenteni a laggképzését is.
Egyedi objektumok(mobok, helyszínek) is megtalálhatóak a szerveren,később az rpg irányba lesznek beépítve.Ezeket magadnak kell megnézned :D.
Rendelkezünk egy teljesen publikus kreatív mappal,(az itt készült épületeknek lehetőségük van a rendes világba való költözésre is),ill egy külön bányászvilággal, hogy ne túrjátok szét a világot, mint ahogy az elég sok helyen látszik.
A szerver a régi Coldline szerverből kialakult mchu utódja,de nálunk nem ürítik ki a friss játékosok telke alatt elterülő területet, ahogy máshol tapasztaltam(Az egyik adminnak ez volt az első dolga feljövetelem után.Nevén nem nevezem nehogy baj legyen belőle.).
ip:178.48.19.81:22222

Végül, ez nem direkt szerver opció,de egy "adventure" mapot építgetek, és a szerverről toboroznék segítőket.Ez utóbbihoz jó építési tudás ("szépépítési" vagy redstone, nem vagyok egysíkú ), kreativitás ,1.7-es Parancsblokkok ismerete előny,de nem feltétel,ill kötelező elérhetőség teamspeaken.
Redstone:
ha te építesz,megértem.
ha én építek, halvány lila fogalmad nincs arról mi folyik itt.
Utolsó szerkesztés: 10 éve 5 hónapja Beküldte Frontrider.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

This website is created by Slowmo2, and is the property of Sirius & Slowmo2. Copyright © 2012-2024 All rights reserved. Contact: sascastweb@citromail.hu