Címlap Fórum Szokásos fórum dolgok Szerver ajánló So Hardcore Gaming Team Minecraft Szervere 1.5
Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: So Hardcore Gaming Team Minecraft Szervere 1.5

So Hardcore Gaming Team Minecraft Szervere 1.5 11 éve 1 hónapja #871

  • GayFish
  • GayFish profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: 0
Pluginozott jófej adminokkal normális csapattal jó konfiggal megnyitottuk a szerverünket ingyen telek mindekinek egy gombnyomásra mindekninek 2 telke lehet /warp telkek-el lehet eljutni a telkekhez ha nincs telked megnyomod a gombot és randomra ad egy telket neked ha manuálisan akarod kiválasztani a telkedet oda állsz a telekre és /plotme claim ha nem tudod merre van a telked /warp telkek és egy gombnyomással oda rak téged nem kell se tesztet kitölteni se fizetni az építő jogért felmész és egyből rajtad van a szerveren 3 világ található a sima lapos ahol vannak a boltok és egyéb cuccok építmények van a telek világ és a szabad világ a szabad világba egyedül a spawnhelye van levédve lespawnolsz lemész 50 blockra és már építkezhetsz is meg bonthatsz bányászhatsz amit akarsz több infót szeretnél nézz fel
IP: 91.82.84.194:25580
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

So Hardcore Gaming Team Minecraft Szervere 1.5 10 éve 10 hónapja #2297

  • Frontrider
  • Frontrider profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 8
  • Karma: 1
Ha nem a csúnyácska síkvilágos telekrendszer lenne, talán még jó is lenne. Jó, tudom, sok játékosnak kell a hely, de azt a módszert nem érzem megoldásnak. Egy szép épülethez KELL a táj.
Redstone:
ha te építesz,megértem.
ha én építek, halvány lila fogalmad nincs arról mi folyik itt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

So Hardcore Gaming Team Minecraft Szervere 1.5 10 éve 10 hónapja #2303

  • GayFish
  • GayFish profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: 0
Szia!Hát már rég nem üzemel ez a szerverünk most épp csak egy fórumba fogtam bele szóval már nem az én dolgom ez a szerver :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

This website is created by Slowmo2, and is the property of Sirius & Slowmo2. Copyright © 2012-2024 All rights reserved. Contact: sascastweb@citromail.hu