Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Plugin fejlesztés

Plugin fejlesztés 11 éve 3 hónapja #455

  • Hector
  • Hector profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: 0
Szóval úgy vettem észre, hogy ilyen topic nincs szólva lértehoztam.
Olyan hozzászólásokat várok, amik plugin fejlesztéshez kapcsolódnak, illetve, ha valakinek egy jó ötlete lenne, talán megcsinálom. Vagy valaki más, ha több ilyen ember is erre téved.

Igazából hobbiból programozom, és bukkit pluginokkal is elkezdtem írogatni nemrég. Jelenleg épp egy snowaréna pluginen dolgozom (80%ig kész is), de azt hiszem később mást is csinálok majd. Ez az első olyan plugin, amit publikálnék is.

Hát ennyi. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Plugin fejlesztés 11 éve 3 hónapja #467

  • tomi646
  • tomi646 profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Erre a válaszra vártál?
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: 0
Szerintem néz körül a "Mit raknál hozzá a Minecrafthoz?" címü topic-ban, ott biztos lesz egy-két ötlet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Plugin fejlesztés 11 éve 3 hónapja #468

  • Hector
  • Hector profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: 0
Hát, ott főképp modnak valókat láttam, a pluginnal igazából nem lehet új dolgokat betenni, csak a mostaniakat kombinálni.

Ez az egy amit meg lehetne csinálni:
gherax írta::
Azt hogy amikor kiütöd a füvet ne csak búza magot dobjon hanem tök és dinnye magot is loutoljon

Ami meg a wireless redstonet illeti: dev.bukkit.org/server-mods/wireless-redstone/ már létezik ilyen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Plugin fejlesztés 11 éve 3 hónapja #470

  • tomi646
  • tomi646 profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Erre a válaszra vártál?
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: 0
Azért sok sikert az ötlet kereséshez. (de megigérem ,hogyha lesz egy plugin-nak való ötletem először ide jövök)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Plugin fejlesztés 11 éve 3 hónapja #498

  • 2000illes
  • 2000illes profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
  • Köszönetek száma: 4
  • Karma: 0
Nekem van egy ötletem. Ez egyszerre működne vezeték nélküli redstoneként, és csomó másként, pl. a várjátékokban is használt whitelist rendszer (login register). Egy block, ami úgy működne mint a command block, csak visszafelé. A command block ugyebár redstone jel hatására teljesíti a bele írt parancsot, ez a block pedig ha beírjuk a chat-be a bele írt szöveget, redstone jelet ad, mondjuk egy gomb jelet. Tehát pl. beírod a chat-be, h kapcsold föl a lámpát, ő meg fölkapcsolja a lámpát. És ez úgy működne wireles redstoneként, h a command blockba beírjuk, h say xyz és ha redstone jelet kap, kiírja a chat-be, és ez olyan mintha mi írtuk volna be a chat-be, és ez a block pedig ennek hatására redstone jelet ad. És esetleg azt is lehetne, h beállítjuk, h csak egy bizonyos ember által beírt parancs hatására adjon redstone jelet. tehát ha a barátod a serveren azt írja a chat-be, hogy kapcsold föla lámpát, akkor nem kapcsolja föl a lámpát, mert be van állítva, h csak ha te írod azt h kapcsold föl a lámpát, akkor kapcsolja föl a lámpát. Am a vezeték nélküli redstone nem olyan fontos bele, de sokaknak hiányzik, ezért találtam ki ezt is hozzá. Ezt már a mit tennél hozzá a minecrafthoz vitában is kiírtam, de remélem így több emberhez eljut.
Utolsó szerkesztés: 11 éve 3 hónapja Beküldte 2000illes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Plugin fejlesztés 11 éve 3 hónapja #527

  • mokka
  • mokka profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: 0
Helo kéne egy kérdésem hogy tudnál csináni egy olyan plugint aminek elérésével új parancsokat lehet ne be írni amiket testre lehet szabni pl. beirod addparancs és birod hogy mit csináljon pl hoza föl a szabályzatot elölöre is köszi!!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Plugin fejlesztés 11 éve 1 hónapja #853

  • 2000illes
  • 2000illes profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
  • Köszönetek száma: 4
  • Karma: 0
Sztem jó lenne egy olyan parancs, amivel nevet lehetne adni egy bizonyos koordinátának. Pl beírod, hogy /coordname és ide a koordinátákat és a nevet amit adni akarsz neki. És aztán beírod, hogy tp játékos @koordináta neve, és ő azokra a koordinátákra teleportál, aminek a nevet adtad.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Plugin fejlesztés 11 éve 1 hónapja #854

  • Hector
  • Hector profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: 0
Ez igen egyszerű, kb. egy óra megcsinálni (de ha a mentési rendszert nem kéne, csak fél óra).
Az a helyzet, hogy azóta elkezdtem dolgozni egy igen komoly pluginon (battlecraft szintű módosítás) és hát az most minden erre szánt időmet elveszi. Amúgy meg ha keresgélsz, tuti találsz egy plugint ami ezt megcsinálja neked, ez nem egy speciális igény.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Plugin fejlesztés 11 éve 1 hónapja #855

  • 2000illes
  • 2000illes profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
  • Köszönetek száma: 4
  • Karma: 0
Köszi. Am elég fontos lenne sztem, hogy ez meg is maradjon, ha kilépsz meg belépsz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Plugin fejlesztés 11 éve 1 hónapja #856

  • Hector
  • Hector profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: 0
Szinte magától értetődő, hogy megmaradjon.

dev.bukkit.org/search/?search=teleport
Itt kiad 200 db plugint ami teleportálós :D
Remélem tudsz angolul, és megtalálod amit keresel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

This website is created by Slowmo2, and is the property of Sirius & Slowmo2. Copyright © 2012-2024 All rights reserved. Contact: sascastweb@citromail.hu