Címlap Fórum Szokásos fórum dolgok Youtube Csatorna ajánló Pusztavámi Gamer Team avagy a csatornánk:)
Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Pusztavámi Gamer Team avagy a csatornánk:)

Pusztavámi Gamer Team avagy a csatornánk:) 10 éve 7 hónapja #2759

Sziasztok!:)
Először is köszönöm Siriuséknak ezt a lehetőséget...Nem gondoltam volna,hogy lehet "reklámozni a csatornádat" egy másik csatorna weblapján.Ez elég nagylelkű dolog.Nos nekünk is lenne egy csatornánk.A gameplayek mellett igyekszünk minél több vicces videót is készíteni.Nemrég alakultunk,videóink,követőink sincsenek még nagyon.Ha érdekelnek LoL-os Cs-s Minecraft-os Team Fortress-es és még nagyon sok fajta gameplay,akkor bátran keress ránk.:)A vicces videók még nincsenek tolongásban az igaz,de később sokat fogunk ezekből is gyártani.Ezek alatt zene paródiákat,hangelváltoztató programmal,valami hülyeségek csinálását értem.:D "csinálását" LOL :)
Ennyi lenne!:D Ez lenne a csatornánk linkje.: www.youtube.com/channel/UCF9cCN7TuFqGsalFmWTX6jw?feature=watch Jahh,a tagokról még nem is beszéltem.Jelenleg négyen vagyunk,de bővülhetünk.(csak szűk baráti kör...)Ledonix,Sandow,Lehy,és én Danobius. Köszi hogy elolvastad!Ha felkeltettem a figyelmedet(remélem xD)látogass el bátran!
Sziasztok!:)
Mi a Pusztavámi Gamer Team,röviden a PGT vagyunk.Nemrég alakultunk,nekünk is van egy youtube channelünk gameplayekkel és vicces videókkal,illetve ami jön.:)Próbálunk sok játékban "ottlenni" klánokat,céheket alapítani PGT néven.Jelenleg négy tagunk...
Utolsó szerkesztés: 10 éve 7 hónapja Beküldte Pusztavámi Gamer Team. Indoklás: elírás
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

This website is created by Slowmo2, and is the property of Sirius & Slowmo2. Copyright © 2012-2024 All rights reserved. Contact: sascastweb@citromail.hu