Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: balazs922 Hivatalos Csatornája

balazs922 Hivatalos Csatornája 10 éve 4 hónapja #2882

  • balazs922
  • balazs922 profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
  • Köszönetek száma: 1
  • Karma: 0
Sziasztok balazs922 vagyok és az a kérdésem, hogy gondoltál már arra, hogy:
-igényes adventure mapot csinálj?
-egy szervert készíts telekrendszerrel stb. de nem akarsz a bukkittal bajlódni?
-olyan minigameket készíts amit nem kell mindig újraépíteni,nem unod meg egyből és válzozatos?
-valamit hozzáadj a minecrafthoz?(pl.: Küldetések)
-ismerőseid felnézzenek rád azok miatt amit a minecraftban készítettél?

Ha bármelyikre is IGEN a válaszod akkor jó helyen jársz mivel itt megtalálhatod kérdéseidre a válaszod vagy ha mégse akkor írj kommentet és válaszolok rá egy videóban ahol értelmesen elmagyarázom vagy kommentben megválaszolom.Ez a csatorna az első magyarországon ami Parancsblokk(Command block)-al foglalkozik és nem olyan "dedósan"(say,tell stb.) hanem rendesen (scoreboard,testfor,testforblock stb.)

Hozzáfűzöm azért még hogy megcsináltam a Minecraft-ban a Super Mario-t úgy hogy ha Gombát szerzünk akkor erősebbek leszünk majd ha virágot szerzünk akkor tudunk lőni és a gombát meg le lehet hívni bármikor stb. tehát nem amatőr és kezdő 6 éves aki azt hiszi hogy nagymenő.

És természetesen a youtube csatorna linkje: www.youtube.com/user/Icemage922/feed?view_as=public

Remélem tetszeni fog a csatornám (és feliratkoztok)
Utolsó szerkesztés: 10 éve 4 hónapja Beküldte balazs922. Indoklás: elírtam
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

This website is created by Slowmo2, and is the property of Sirius & Slowmo2. Copyright © 2012-2024 All rights reserved. Contact: sascastweb@citromail.hu